Czy mogę pracować fizycznie przy tym schorzeniu?

Witam stwierdzono u mnie na RTG spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej. Oraz dyskretne zmiany zwyrodnieniowe w stawach Luschki . Do lekarza mam dlugi czas oczekiwania A chcialabym wiedziec czy przy tym mozna pracować ciezko fizycznie

Niestety zupełnie nie zajmuję się kręgosłupami, więc nie wiem czy będę pomocny, ale opis zmian nie wygląda dramatycznie. Pewnie trudno znaleźć kogoś, kto nie ma żadnych drobnych zmian zwyrodnieniowych, a spłycenie lordozy to głównie powód do ćwiczeń :). Pozdrawiam, Michał Drwięga