Czy mogłam zajść w ciążę w kilka sekund?

Jestem kobietą, mam 25 lat. Nie przyjmuję żadnych leków! Między mną, a moim chłopakiem doszło do intymnej sytuacji! Nie kochaliśmy się, już mieliśmy "to" zrobić. Mój partner dotknął członkiem zaledwie mojej łechtaczki, ale musieliśmy przerwać!
Czy mogło dojść do zapłodnienia, kiedy w sumie nie doszło do stosunku i prawdopodobnie nie miał spermy na członku! Czy to możliwe, że nie wprowadzając penisa do pochwy można zapłodnić?

Błagam o odpowiedź!

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

Praktycznie nie istnieje szansa, by doszło do zapłodnienia w wyniku kontaktu seksualnego opisanego przez Panią. Proszę się nie martwić. Jeśli nie było w czasie tego cyklu innego "niebezpiecznego" stosunku w czasie dni płodnych, nie będzie Pani w ciąży.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.