Czy mogło dojść do zapłodnienia, jeżeli nie zaczęłam kolejnego blistra?

Witam, brałam tabletki jakieś poł roku. W 3 dniu tygodnia przerwy doszło do stosunku, w 4 dniu zaczęło sie krwawienie z odstąpienia, w 8 dniu nie zaczęłam kolejnego blistra. Czy mogło dość do zapłodnienia?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to raczej bardzo mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe. Jednak zawsze aby się upewnić może Pani wykonać test ciążowy.