Czy moja ciąża rozwija się prawidłowo czy mam się obawiać?

Czy moja ciąża rozwija się prawidłowo ? 4 września miałam ostatnią miesiączkę.10 października byłam u lekarza stwierdził że pęcherzyk jest pusty i GS miało wymiary 3.99. 15 października byłam na wizycie ponownie GS wskazało 1.24 cm.nastena wizyta 30 października bs 1.99 cm pojawił się mały zarys crl 0.25 cm.czy mam się obawiać czy rozwija się wszystko prawidłowo bo co wizytę słyszę że ciąża jest martwa bo wielkość pęcherzyka wskazuje że zarodek powinien być już widoczny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do lekarza ginekologa