Czy moje objawy ustaną po jakimś czasie?

Ostatnio miałem ostrą biegunke ktora po leczeniu podstawowymi lekami( smecta) ustała jedna od tamtego czasu od tygodnia mam uczucie dyskomfortu w odbycie czeste wzdecia oraz czasami uczucie parcia na stolec Stalec przy oddawaniu jest normalny Co to moze byc Czy to ustatanie po pewnym czasie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby te dolegliwości nie ustępowały to radze skonsultować się z chirurgiem.