Czy moje podejrzenie o uzależnieniu od alkoholu jest słuszne?

Witam. Podejrzewam u siebie uzależnienie od alkoholu (wg paru internetowych testów jestem na granicy lub już uzależ.). Nie mogę zdecydować się na osobisty kontakt z kimś w tej sprawie - czy jest jakiś terapeuta online, który porozmawiał by ze mną, poradził co robić i w jaki sposób... Jestem jedynakiem i brak mi w życiu takiego brata, który klepnął by mnie w łeb i pomógł podjąć zdecydowaną decyzję o nie wiem - leczeniu, by wziąć się w garść czy coś... Mam 49 lat a sam nie mogę sobie z tymporadzić

Witam Pana
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam Pana. Zespół uzależnienia od alkoholu to diagnoza, która wymaga kontaktu bezpośredniego ze specjalistą. Szczęśliwie lecznictwo zajmujące się terapią uzależnień nie jest zrejonizowane. Jako osoba ubezpieczona może Pan wybrać dowolną placówkę terapii uzależnienia od alkoholu. Proszę wybrać się tam na konsultację diagnostyczną ze specjalistą. To jak z badaniem RTG. Tylko specjalista potrafi właściwie odczytać zdjęcie. Proszę pamiętać, że wizyta w takiej poradni nie musi oznaczać diagnozy uzależnienia. Być może w porę pojawił się Pana niepokój i może Pan zapobiec rozwojowi problemu alkoholowego. Proszę się odważyć na ten krok. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/