Czy możliwe będzie potwierdzenie już ciąży?

Dzień dobry!!! ostatnią miesiączkę miałam 6.08 tego roku zrobiłam test ciążowy wyszło jakby pozytywny przy T wyszła blada kreska ale widoczna a przy C gruba test robiony w sobotę 23.09 od kilku 21.09 miałam 37 temperatury ale te uczucia gorąca miałam od 20.09 ale przeszło mam bóle piersi mdłości i co parę min chodzę do toalety 24.09 złapał mnie ból w kości krzyżowej po czym wzięłam tabletkę i przeszło i dzisiaj 26.09 też mnie zaczyna pobolewać mdłości nie ustępują wizytę u lekarza mam teraz w czwartek czy będzie lekarz teraz mógł potwierdzić ciążę?
KOBIETA, 34 LAT 7 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

jeśli ostatnia miesiączka miała miejsce 6.08, to lekarz będzie mógł już potwierdzić ciążę. Na tym etapie powinna Pani być w okolicach siódmego tygodnia ciąży. Jednocześnie proszę pamiętać, aby nie przyjmować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Pozytywny test ciążowy, brak okresu oraz objawy, takie jak mdłości, ból piersi i częste korzystanie z toalety przemawiają za tym, że zaszła Pani w ciążę. Konieczne jest jednak potwierdzenie tej informacji u ginekologa. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na dzisiejszej wizycie!

Podobne pytania znajdzie Pani poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-piersi-mdlosci-i-sennosc-a-ciaza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/poranne-mdlosci-bol-piersi-zwiekszony-apetyt-a-ciaza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-te-objawy-mozna-uznac-za-ciaze.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.