Czy możliwe jest zdiagnozowanie zapalenia ucha wewnętrznego za pomocą rezonansu?

Witam, czy możliwe jest zdiagnozowanie zapalenia ucha wewnętrznego za pomocą rezonansu? Miałam zlecone to badanie przez neurologa, jednak laryngolog chce mnie wysłać na tomograf, bo twierdzi, że nie da się tego stwierdzić po wyniku rezonansu.

Szanowna Pani, jeśli wynik rezonansu jest niediagnostyczny, co się zdarza, to warto wykonać TK. Pozdrawiam