Czy możliwe, że jestem właśnie w ciąży pozamacicznej?

witam moj okres spoznia sie juz prawie dwa miesiace dwa razy sprawdzilam test ciążowy i wyszedł pozytywnie wczoraj miałam wizyte u ginekoliga i nie widzial u mnie ciąży a dzis bylam na pobraniu krwi czylki hcg beta. jak to jest mozliwe ze test pokazuje ze jest ciaza nawe elektryczny a u ginekologa nie. Nie mialam robionego usg tylko samolocik jak sie na to mowi. Czy to moze byc ciąża pozamaciczna?? mam dolegliwosci ciazy wynioty bol pierwi i sutek zmieniony kolor moczu nawet ból macicy dużo czytałam na temat bulu macicy dla mnie to jest troche dziwne.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie dwóch oznaczeń bHCG w odstępie 48h i udać się z tymi wynikami do ginekologa. Pozdrawiam.