Czy możliwe, że moja partnerka jest w ciąży?

Witam. Uprawialem seks 30 października. Wszystko odbyło się w zabezpieczeniu, a wytrysk na zewnątrz. Jednak przed założeniem prezerwatywy na chwilę przylozylem ją niewłaściwą stroną. Stąd moje obawy. Po 10 dniach test wyszedł negatywny a miesiączka pojawiła się dokładnie na czas. Dzień po pojawieniu sie miesiaczki drugi test wyszedł znów negatywny. Ale parnterka wymiotowala. Czy są szanse na ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo małe, a skoro partnerka miała miesiączkę i testy są negatywne - nie ma powodu do niepokoju.