Jak wysokie jest ryzyko ciąży w tym przypadku?

Witam! Dnia 20. 05 odbyłam stosunek w prezerwatywie, niestety nasienie wyciekło z niej. Ok 13 godzin później zazylam tabletkę Ellaone. Cykle mam 28-dniowe. test owulacyjny wyszedł pozytywny w Tym Samym dniu,w którym odbył się stosunek, co mogę zinterpretować jako "wystąpienie owulacji w ciągu 24 h" od wykonania testu. Miesiączka, która powinna pojawić się 6.06 spóźnia mi się jeden dzień, wykonywałam 4 testy apteczne i jeden z krwi - wszystkie wyszły negatywne. Jak wysokie jest ryzyko ciąży w moim przypadku i czy antykoncepcja awaryjna mogła tak namieszać w moim cyklu, że po prostu okres mi się spóźnia? Pozdrawiam.

Witaminy w ciąży

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym powtórzenie testu ciążowego za 4 tygodnie. Tak. Ellaone może mieć taki wpływ.