Czy możliwe, że za wcześnie zaczęłam współżyć po usunięciu jajowodu?

16 dni temu miałam usunięta ciążę pozamaciczna I lewy jajowod, krwawilam ok 13dni po operacji. Dzisiaj delikatnie wspolzylam z partnerem i doszły mi dzisiaj bole lekkie po lewej stronie tam gdzie miałam usunięty jajowod. Czy nie za wcześnie zaczęłam współżyć? Czy grozi mi jakieś zakażenie? Ogólnie czułam się dobrze szwy miałam zdjęty na 7 dzień rany na brzuchu prawie się zagoily. Ale martwi mnie to że dostałam dzisiaj bóli po lewej stronie i nie wiem czy to jest spowodowane tym że wspolzylam czy może się przemeczylam ogólnie już normalnie funkcjonuje chodzę z psem sprzątam robię zakupy Ale tak do 5kg :)

Witam, myślę że nie ma się Pani czym martwić, jeśli jednak ból będzie się utrzymywał to proszę udać się do ginekologa