Czy możliwe, ze zaszłam w ciążę po stosunku bez zabezpieczenia?

Witam. Potrzebuję pomocy. Ostatnio miesiaczke dostałam 22 lipca, gdzie 21 doszło do stosunku bez zabezpieczenia. Od jakiegoś czasu mam ciągły apetyt, przy czym przytyłam ponad 3 kg. Teraz 19 sierpnia powinnam dostać okres. Było coś w formie plamienia lecz koloru intensywnie czarnego. 20 sierpnia rano zaczęłam mocno krwawić, dostajać skurczów macicy jak do porodu, ból pleców w miejscu lędźwiowym oraz bólu miednicy. Ból pomimo leków nie ustepował. Pojawiły sie małe skrzepy oraz coś w postaci nitek. 21 Plamiłam lecz bardzo malutko, jakby nic już nie było tylko od czasu do czasu brązowe. Tak się utrzymuje do dziś czyli do 23 sierpnia lecz brązowa wydzielina się nasilila i nie da się obejść bez użycia wkładek czy podpasek. Co może być nie tak. Ciąża ? Poronienie? Gdzie odbywałam również stosunki bez zabezpieczenia przed 19 sierpnia jako z wyliczonych dni były niepłodne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej pdane objawy są miesiączką. Oczywiście, gdyby krwawienie się przedłużało, warto udać się do ginekologa na kontrolę