Czy możliwy jest spadek libido zupełnie do zera?

Witam, Mąż ma problemy z tarczycą. Wartość TSH rośnie, z ostatniego badania: 3,2. Przepisano szereg badań: glukozę, wolną trojjodotyroninę, tyroksynę, TPO, TG, insulinę, estradiol, testosteron, kortyzol. Po badaniach zlecono zażywanie Euthyrox N50. Stwierdzono niedoczynność i bada się przyczynę czy to nie hashimoto. Czy ten lek nie powinien być wprowadzony po analizie zleconych badań? i czy możliwy jest spadek libido zupełnie do zera? Zaznaczę, że jest nadwaga, ciągłe zmęczenie, życie w stresie.

Dzień dobry,

nieprawidłowa praca tarczycy może wpływać na libido Pani męża, ale przewlekłe zmęczenie, sytuacje stresowe i nadwaga nie ułatwiają poprawy tej sytuacji.

Dodatkowo zmęczenie i stres może dodatkowo obciążać pracę tarczycy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga