Czy można brać Convival chrono 1G i Kwetaplex xr 600mg?

Witam. Chad. Czy można brać Convival chrono 1G i Kwetaplex xr 600mg jeżeli występują interakcje? Żona prawie cały czas śpi a lekarz boi się zmniejszyć dawki, żeby nie wystąpiła mania. Senność całymi dniami. Jeżeli obudzę to wstaje senna i zmęczona. Trwa to cały czerwiec do dzisiaj. Na tej stronie jest info: https://www.osoz.pl/osoz-www/leki/interakcje "Możliwy wzrost stężenia kwetiapiny we krwi o ok. 70% i nasilenie jej działania". Jakie dawki brać, ile próbować zmniejszać by normalnie żyć?

Witam,
Jeśli chodzi o przyjmowanie leków i ewentualne zmiany bardzo proszę kontaktować się z lekarzem prowadzącym lub innym zaufanym psychiatrą.
Pozdrawiam

Zachęcam, by porozmawiała Pani o tym ze swoim lekarzem. "Internetowa" zmiana leków może być niepewna i trudno będzie wziąć za nią odpowiedzialność.