Czy można wykonać laparoskopię jajnika przy krwawieniach?

Mam pytanie dotyczące laparoskopii jajowodów.Wiem ,że wykonuje się ją do 10dnia cyklu .Mam już wyznaczony termin na ten zabieg lecz przesunął mi się okres i w tym problem,dzień zabiegu przypada na 6dzień cyklu gdzie mogą wystąpić U minie jeszcze ostatnie plemienia kończące okres.Czy w takim przypadku lekarz może przeprowadzić mi ten zabieg?

Ja o tym nie zadecyduje tylko lekarz lub ośrodek, w którym będzie wykonywany u Pani zabieg dlatego z tym ośrodkiem koniecznie trzeba się bezpośrednio skonstatować.