Czy można zajść w ciążę podczas 1. dnia po okresie?

Czy można zajść w ciążę 1dzień po okresie partner we mnie skończył dwa razy dość sporo. Ostatni okres miałam 31.12.2014 a skończył się 5.01.2015 cykle mniej więcej to 32 lub mniej czasami są regularne, dzisiaj jest 2 dzień po okresie i odczuwam ból w podbrzuszu i jajnikach proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli miesiączkuje Pani nieregularnie istnieje możliwość zajścia w ciąże nawet bezpośrednio po okresie.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jest to mało prawdopodobne, lecz niewykluczone. Jeśli chce Pani uzyskać pewność polecam wykonanie testu ciążowego lub oznaczenia poziomu beta-hCG w krwi w 14 dni po ww. stosunku.

z poważaniem
Michał Kurek

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem ciąży, ale na początku cyklu jest ono bardzo małe.
Pozdrawiam