Okres 5 godzin po stosunku a ryzyko ciąży

Witam. Mam pytanie. Dziś o 2:00 w nocy kochałam się ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy , nie skonczyl we mnie a dzis o 7 rano dostałąm okres czy jest ryzyko zajścia w ciążę ?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem ciąży, chociaż w tym przypadku nie jest ono duże. Proponuję wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku, powinien już być wiarygodny.
Pozdrawiam