Czy należy wykluczyć boreliozę?

Dzień dobry, W badaniu biorezonansem wyszła u mnie borelioza. W teście WesternBlot wyszedł wynik negatywny ale w IgG wyszedł słabo dodatni w P83, P39 BmpA i P19. Czy takie wyniki pozwalają twierdzić, że choruje na boreliozę czy należy zrobić dodatkowe badania żeby potwierdzić/wykluczyć chorobą?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie ma Pani objawy? proponuję udąc się do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.