Czy nie wchodzi on w interakcję z Setaloftem lub Lokrenem, który też zażywam?

Witam, mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe, przeszłam już psychoterapię która dała jakieś efekty, obecnie przeprowadziłam się sama do zupełnie nowego miejsca co wywołało powrót lęków więc dostałam lek Setaloft 50mg dziennie i wróciłam na terapie, na ogół daje sobie radę ale są chwile kiedy najchętniej poszłabym spać i nie zamartwiają się tymi wszystkimi okropnymi myślami. Nie dostałam żadnych doraźnych leków uspokajających ale przeczytałam że aviomarin ma takie działanie, poza tym działa ma mnie nasennie. Stąd moje pytanie czy w trudnych chwilach mogę sięgać po ten lek? Czy nie wchodzi on w interakcje z setaloftem lub lokrenem który tez zażywam? Co innego mogła bym dostać na trudne chwile bez recepty?

Witam serdecznie, ja jednak zdecydowanie radziłbym odstawić leki i poddać się specjalistycznej psychoterapii - bo to droga do całkowitego wyzdrowienia.
Trudne chwile można pokonać stosujęc odpowiednie ćwiczenia oddechowe, zwalniając
oddech, napinajęc odpowiednie mięśnie itd. itd.
Pozdrawiam