Czy organizm zaczyna przyzwyczajać się do ciąży i nie traktuje zarodka jako ciała obcego?

Witam mam 39 lat w zeszłym roku byłam dwa razy w ciąży po in vitro obie poronione w 6 tygodniu w roku ciąża naturalna poronienie w 15 tygodniu badania genetyczne płodu 1 i ostatniej ciąży prawidłowe moje wyniki badań i męża prawidłowe przyczyny niepłodności nieznane mam jeden jajowód czy mogę jeszcze myśleć o naturalnej ciąży czy był to tylko przypadek czy możliwe że mój organizm zaczyna przyzwyczajać się do ciąży i nie traktuje zarodka jako ciała obcego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej ma Pani sznsę na naturalną ciążę. Konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka pod kątem określenia przyczyny kolejnych poronień.