Czy osoba z torbielą na jajniku może zrobić test ciążowy?

witam. wczoraj stwierdzono u mnie na lewym jajniku dużego torbiela. za niedługo powinnam dostać okres. stwierdził też ze mogę być w ciąży. czy w obecnym stanie mogę zrobić test ciazowy? czy wynik będzie prawdziwy? jak wygląda operacja wycięcia tego torbiela?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do ginekologa