Czy plemniki mogą przetrwać 7 dni?

Witam.16.12 miałam miesiączke która trwała 7 dni.Cykle mam co 31-32dni. Kochałam sie z mężem w 9dc i było to do końca.Później w 16 i 17 dniu cyklu ale wytrysk był na zewnacz.Stosunki nasze były w te dni po 2 razy rano i w nocy.Wg obliczeń owulacje miałam 31.12 czyli w 16dc.Czy jest możliwosc ze plemniki zostału w męża członu i wydostały sie do mojej pochwy przy wieczornym współżyciu??? Czy mogło byc tak ze plemniki przetrwały 7 dni w moim ciele???Dzis 34dc w sobote test był ujemny.

U Pani w pochwie przeżycie plemników przez 7 dni to sytuacja wyjątkowa, ale już to niejednokrotnie opisywano (w kolumnach zmarszczek, w płynie otrzewnowym)