Czy plemniki z poprzedniego stosunku mają możliwość zapłodnienia?

Witam, chciałabym spytać, czy jest możliwość zapłodnienia, jeśli najpierw był stosunek w prezerwatywie, a później po ok trzech godzinach penis (nieumyty, później był w bieliźnie) został włożony do pochwy. Chodzi mi głównie o to, czy te wcześniejsze plemniki mogły jeszcze przeżyć i czy miały szanse zapłonić. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź, gdyż nie wiem, czy jest konieczność zażycia tabletki po stosunku.

Szanowna Pani!

Ryzyko jest niewielkie , niemniej jednak istnieje taka możliwość. Proponuję więc tabletkę po stosunku.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka