Czy po histeroskopii mogę jeździć na rowerze i opalać się na plaży?

Witam. Czy po histeroskopii mogę jeździć na rowerze, opalać się na plaży? Histeroskopię miałam tydzień temu w znieczuleniu ogólnym. Jakie są zalecenia, czy powinnam szczególnie na siebie uważać, czy mogę funkcjonować już normalnie?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy po histeroskopii występowały jakieś objawy? jakieś krwawienie? proponuję z rowerem trochę poczekać a co do opalania ogólnie nie jest wskazane i nie ma nic do tego histeroskopia.