Czy po smarowaniu maścią heparyna może dojść do krwawienia z dróg rodnych?

Czy po smarowaniu maścią heparyna może dojść do krwawienia z dróg rodnych. Mama jest po 60, ma problemy z żylakami, jest osobą otyłą. 2 dni temu bała się, że to coś dzieje się niedobrego, do tego silny ból, ,,pulsujące" żylaki. Posmarowała heparyną, wzięła acard. Rano gdy się obudziła zobaczyła, że delikatnie krwawi? Czy jest taka możliwość? Co powinna zrobić jak znowu dojdzie do takiej sytuacji?

Witam serdecznie. Miejscowe stosowanie maści heparynowych nie ma wpływu na krwawienie z dróg rodnych . Myślę,że konieczna jest wizyta u ginekologa w celu zdiagnozowania przyczyny i podjęcia ewentualnego leczenia .
pozdrawiam
MO