Czy podany zestaw objawów może świadczyć o jednej dolegliwości?

Witam,Mam 27 lat w wieku około 13-14 miałam pęknięta kość przedramienia, zaraz po zdjęciu gipsu na ręku od wewnętrznej strony był duży guz z którym nikt nic nie zrobił,bagatelizując ze sie wchłonie, niestety 13 lat pózniej guz nadal jest w ręku, rozmiar duży bo na długość aż 86 mm szerokość do 57mm, jestem po 2 rezonansach, wskazują na melformacje naczyniowa, naczytałam sie ze to choroba genetyczna i występuje w mózgu, pytanie jest takie czy możliwe jest złamanie reki tylko ujawniło skłonność do melformacjii jest prawdopodobne ze w glowie lub innych częściach ciała posiadam je również . Dodam ze dokuczają mi od kilku lat również inne problemy,ale wydaje mi sie ze wszyscy ro bagatelizują, tzn zdążają mi sie jednostronne bóle głowy, epizody spadków ciśnienia do poziomu 57/43(gdzie nie jestem w stanie sie poruszyć bo tak boli głowa)czasem trzęsie mi sie obraz w oczach, bóle w okolicy krtani jednostronne, duszności w pozycji leżącej,napięcie mięśni zwłaszcza twarzy i barków ,bezdech ale tylko przy zasypianiu , pod prawa piersią mam naczyniak od urodzenia przypominający truskawkę, czy mogę to wszystko połączyć w całość czy przesadzam ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.