Czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić dni płodne?

Czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić dni płodne? Czy mogę mieć pewność ze nie wystąpią czy jednak jest jakas szansa ze bedą?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli przyjmuje Pani tabletki regularnie, o stałej porze, zgodnie z zaleceniami, dni płodne nie powinny wystąpić.