Czy podczas rozdziewiczania mogą boleć jajniki?

Witam serdecznie, Mam 20 lat jestem dziewicą, razem z narzeczonym zgodziliśmy się w końcu zapieczętować nasz związek, ale gdy mój mężczyzna chce wejść penisem w pochwę strasznie boli mnie prawy jajnik - czy to możliwe? Może jestem chora?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Ból w trakcie próby wejścia penisa do pochwy zwykle związany jest występowaniem zmian w obrębie pochwy lub sromu. Ból jajników w trakcie zbliżenia pojawia się zwykle w trakcie pełnej penetracji. Z tego też powodu trudno mi jest określić, co jest przyczyną Pani dolegliwości.
Z tego też powodu konieczna jest wizyta u ginekologa, który Panią zbada. Bez pełnego badania ginekologicznego nie można określić, co jest przyczyną Pani problemów ze współżyciem.
Pozdrawiam