Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból podczas stosunków

dlaczego Gdy chłopak włoży penisa zaczyna mnie bolec, a gdy dochodzi już to mam takie wrazenie, że nie może wejsc do samego końca? A dziewica nie jestem.
ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Ból podczas wprowadzania penisa do pochwy może być spowodowany niewłaściwym nawilżeniem. Inną przyczyną może być skurcz mięśni pochwy. W celu właściwego nawilżenia pochwy można zastosować lubrykant. Jeśli problem nie ustąpi to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Niestety powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa i zbadać się i zrobić usg gin. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy