Czy podczas stosowania Rigevidon normalne jest pojawienie się bóli brzucha i zawrotów głowy?

od kilku miesięcy biorę rigevidon.przy poprzednim opakowaniu przed miesiączką pojawiły się bóle piersi. przy kolejnym opakowaniu również, doszły do tego silne bóle głowy, nic nie pomaga ,doszły do tego zawroty. czy mam nadal brać te tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy odstawić i udac się do lekarza rodzinnego aby wykluczyć Ew inne przyczyny , powyzsze objawy mie pożądane są określane jako częste