Czy podczas USG dopochwowego lekarz widzi, że stosunek był uprawiany bez zabezpieczenia?

Witam, ostatnio byłam u ginekologa na usg dopochwowym. Czy lekarz robiąc to badanie widzi w jakiś sposób czy stosunek był uprawiany bez zabezpieczenia? Bo zostałam zaskoczona pytaniem o to, a 6 dni przed badaniem zdarzyło mi się uprawiać seks bez zabezpieczenia. Dodatkowo powiedział, że nie mam się martwić ciążą.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by ocenić to przez USG, chyba, że do stosunku doszło w ciągu ostatnich godzin przed badaniem.