Czy podnoszenie ciężarów ma negatywne skutki?

Dzien dobry, Podobno pompowanie ciezarow na silowni moze miec zle skutki w przyszlosci. Czy mogliby Panstwo sie jakos do tego odniesc oraz podac przyklady zapobiegania temu zjawisku ? Dziekuje. Pawel

Lek. Katarzyna Szymczak

Chodzi głównie o duże obciążenia stawów, dlatego przed każdym treningiem obowiązkowo proszę wykonywać staranna rozgrzewkę.
Pozdrawiam