Czy przebyta operacja może być przeciwwskazaniem do porodu naturalnego?

Dzień dobry, W zw z chorobą Menier'a, dwa lata temu przeszłam operację przecięcia nerwu przedsionkowego. W chwili obecnej jestem w ciąży, czy przebyta operacja może być przeciwskazaniem do porodu naturalnego? (po operacji, na skutek uszkodzenia nerwu słuchowego, straciłam słuch w jednym uchu). Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nir sadze aczkolwiek nalezy udac się do otolaryngologa celem konsultacji i wpisu do ginekologa