Czy przepisano mi odpowiednie leki?

Witam byłem u lekarza psychiatry, który stwierdził u mnie ciężki epizod depresji. Przepisał mi lek przeciwdepresyjny oraz lek nasenny. Bardziej mam pytanie w kierunku leku nasennego. Jest to Apo Zolpin i w internecie wyczytałem, że nie powinno się go stosować podczas leczenia depresji. Natomiast na ulotce jest tylko informacja że nie powinno się go bez innych leków brać. Jak to z tym lekiem nasennym jest ? Po leku bardzo dziwnie się czuję, koszmary nocne, i praktycznie nie mogę spać po nim, niepokój, nudności. Od momentu zażywania leków moje myśli na temat samobójstwa się nasilają.

Koniecznie trzeba szybko zgłosić psychiatrze nasilenie myśli samobójczych. Czasem leki mają na początku takie działanie, potem mija. Ale zawsze trzeba to szybko zgłosić do lekarza prowadzącego, a w razie nasilenia - dzwonić po pogotowie.