Czy przy tych wynikach powinnam odstawić lek?

Witam, mam 25 lat, z powodu objawów;przewlekłe zmęczenie, senność,wypadanie włosów, tycie,ciągłe uczucie zimna, zaburzenia uwagi, wydłużone cykle 32-35 dni, ciągłe infekcje górnych dróg odd., zrobiłam badania i otrzymałam wyniki; TSH 3,98(norma <4,7) FT3 i FT4 w dolnych granicach normy, anty-TPO 0,8(norma <8,0). Czy pomimo braku spełnienia norm hormonalnych niedoczynności powinnam przyjmować eutyrox, dodam, że nie planuje w najbliższym czasie zajścia w ciążę? Z góry bardzo dziekuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy są uciążliwe, można rozważyć włączenie leczenia.
Pozdrawiam