Czy stomatolog i internista powinni być wyposażeni w jakiś dodatkowy sprzęt?

Od 2011 oddawalem krew.W 2018 pomimo 3 prób za każdym razem zostałem odesłany z kwitkiem.(dyskwalifikacja po 30 dni). Powód-za każdym razem coś nie tak z krwią(dokładniej WBC+,NEU+) Dzisiaj lekarz wysyła mnie do internisty oraz do stomatologa.Pytanie, czy podczas rez.terminu do w/w lekarzy muszą oni być w "coś więcej" wyposażeni (w jakiś dodatkowy sprzęt?) czy wystarczy zwykła wizyta z mojej strony? (Pytam, bo nie chcę zapłacić za wizytę, udać się na nią i również zostać oprawiony z kwitkiem)

Podwyższony poziom granulocytów obojętnochłonnych obserwuje się w przypadku: ciężkich zakażeń bakteryjnych,śpiączce wątrobowej, mocznicy,chorobie reumatycznej, jaką jest reumatoidalne zapalenie stawów,białaczce szpikowej,
nadczynności kory nadnerczy, dnie moczanowej,
nadmiarze kortykosteroidów związany z długotrwałym procesem leczniczym z zastosowaniem glikokortykosteroidów lub w nadczynności kory nadnerczy..