Methandienone a bezpieczeństwo jego stosowania

Witam. Niestety nie mam mozliwosci isc do lekarza zeby dowiedziec sie pewnej informacji poniewaz jestem za granica i nie ma tutaj polskich lekarzy. Pytanie dotyczy medycyny o nazwie "Methandienone". Chłopak w wieku 28 lat zażywa preparat Methandienone gdy chodzi na siłownię, nie stosuje przy tym żadnej diety. Czy nic mu nie bedzie gdy to bierze? Zawsze bardzo nieufnie podchodziłam do tego typu suplementów, które są brane przy chodzeniu na siłownie, tym bardziej, jeśli nie stosuję się przy nim odpowiedniej diety. A jak to wygląda w przypadku Methandienone? Czy to jest preparat, którego skutki uboczne mogą być niebezpieczne dla zdrowia czy jednak można bez problemy go przyjmować i faktycznie jest on w stanie pomóc w ćwiczeniach i nie powoduje negatywnych skutków dla zdrowia? Będę wdzięczna za odpowiedź w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

oczywiście są skutki uboczne stosowania tego środka. np. mogą pojawiać się obrzęki, nadciśnienie tętnicze czy ginekomastia. Produkt ten powinien być stosowany w porozumieniu z lekarzem i ciągłą obserwacją swojego organizmu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Stosowanie tego środka, zwłaszcza kiedy przekracza się zalecane dawki, a tak może się dziać u osób zażywających ten lek w celach rozbudowywania masy mięśniowej na siłowni, może wiązać się z szeregiem skutków ubocznych. Będą to: zatrzymywanie płynów i rozwój nadciśnienia, trądzik, łysienie, spadek libido, ginekomastia (rozrost sutków i piersi). Pozdrawiam serdecznie.