Czy tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać aż takie skutki?

Witam,
mam kłopot, brałam tabletki J*** i je odstawiłam, podejrzewam, że jestem w ciąży 22 tydzień, ale robiłam testy, wyszły negatywnie 15 razy i beta HCG wyszło 1,20. Czuję ból pod brzuchem, pod żebrami, drętwieją mi nogi, cała się trzęsę, jak wstaję i mam krwawienie z dziąseł, ból w prawym boku i czasami w pachwinie.
Co mi jest, czy tabletki mają coś z tym wspólnego, że te testy tak wychodzą, czy ja jestem w ciąży? Tak się boję iść do lekarza. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!
Tak duża ilość wykonanych testów ciążowych się nie może się mylić. Dodatkowo, wykonałaś badanie beta HCG, które daje 100% wiarygodność. Jeżeli mimo wszystko obawiasz się, że mogłaś zajść w ciążę, proponuję udać się do lekarza.
Niestety nie wspominasz, czy w międzyczasie doszło do krwawienia miesiączkowego. Jeżeli okres nie pojawił się w trakcie tych kilku miesięcy, konieczna jest wizyta u ginekologa, w celu wyjaśnienia przyczyny Twoich zaburzeń.
Na koniec pragnę zauważyć, że wymienione przez Ciebie objawy nie są charakterystyczne dla ciąży. Ze względu na ich mnogość możliwe jest, że mają one podłoże psychogenne. Wizyta u ginekologa będzie najlepszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam