Czy tak długie krwawienie jest normalne?

Witam! Rok temu urodziłam synka. Wiadomo - po ciąży kobieta ma nieragularny okres. Po 8 miesiącach dostałam pierwszy okres i tak co miesiac, jednak ostatnio mój okres już trwa ponad miesiąc. Niekiedy jest on tylko plamisty (brązowy), a niekiedy wydziela się krew. Nie wiem co się dzieje, czy jest wszystko ok. Czy to normalne, że tak się dzieje? Proszę bardzo o szybką odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Opisane przez Panią krwawienie z całą pewnością nie jest normalne. Powinna się Pani udać niezwłocznie do lekarza ginekologa, który ustali przyczynę krwawienia. Przez internet niestety nie jestem w stanie stwierdzić przyczyny Pani krwawienia.

Pozdrawiam!