Czy taki ból brzucha to coś poważnego?

Dzień dobry, od ponad tygodnia pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach, głównie po prawej i lewej stronie pod żebrami, czasami zaboli mnie również w okolicy pachwin oraz występują u mnie gazy. Czy to coś poważnego?

Witam,

bez badania fizykalnego i oceniony diagnostycznej trudno odpowiedzieć na pytanie.

Najlepszym wyjściem będzie wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego lub gastrologa na której zostanie zlecona diagnostyka po której zdecyduje o zaleceniach odpowiednich do stanu klinicznego.

Pozdrawiam