Czy taki przyrost beta HCG nie jest za mały?

Ostatnią miesiączkę miałam 11.01.2019r, dodam że cykle byly ponad 30 dniowe. Zrobilam. Beta hcg 18.02 wyszlo 64, a 26.02. 210. Czy ten przyrost nie jest zamaly? Według laboratorium to 5 tydzien. Strasznie sie martwie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na konsultację do ginekologa w celu ewentualnego potwierdzenia ciąży. Pozdrawiam.