Czy te dolegliwości po porodzie są niepokojące?

Dzień dobry, 8 dni temu rodziłam i poród zakończył się cięciem cesarskim. Do tej pory mam silne dolegliwości bólowe, kiedy próbuję położyć się na którymkolwiek z boków. Wiem że do końca połogu jeszcze długa droga, ale często słyszałam, że po CC zalecane jest karmienie leżąc na boku. Wynika więc, że ten typ leżenia nie powinien sprawiać bólu, a u mnie występuje. Dodatkowo od porodu cierpię na bezdech senny. Czy powinnam się martwić tymi dolegliwościami i udać się do lekarza? Czy narazie cierpliwie czekać? Dziękuję i pozdrawiam

Szanowna Młoda Matko. Rekonwalescencja po cięciu cesarski u każdego przebiega inaczej, ale opisywane przez Ciebie objawy są dość niepokojące. Nie powinno tak boleć, a bezdech senny jest bardzo niebezpiecznym objawem. Myślę, że powinnaś zgłosić się na konsultację do swojego lekarza. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia