Czy te objawy mogły być spowodowane działaniem narkotyków?

Witam! Mam 20 lat. Jestem mężczyzną. Przebyte choroby - tylko ospa wietrzna. Byłem już u niejednego lekarza, mówili podrażnienie jelita grubego bądź też nerwobóle żołądka. Przepisywali mi różne tabletki, ale nie skutkowały. Trwa to już około roku od imprezy, na której piłem alkohol. Dziwne, bo wypiłem wtedy dużo, ale nie bylem pijany (myślę, że ktoś mi podrzucił extazy i amfetaminę) i to stało się w czasie picia. Poczułem jakby zaraz miało mi coś pęknąć w okolicach żołądka a jelita grubego oraz jakby bicie serca w tym miejscu. To trwało całą noc, musiałem wyjść z imprezy. Drugiego dnia nasiliło się, jakby serce biło mi w tym miejscu, dosłownie czułem przez skórę i widziałem jak to miejsce drgało (lewa strona pod zebrami). Po tygodniu, dwóch już zdecydowanie mniej nasilone, ale uczucie napompowania, przykurczu wciąż było i jest od żołądka po koniec jelita grubego. Co mi jest? Nie chudnę, czasem czuję się tylko zmęczony. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale gdy kładę się na brzuchu przestaję czuć to "coś".. Proszę o przypuszczalne postawienie diagnozy czy to da się wyleczyć?

Witam!

Informacje przedstawione w pytaniu nie wystarczą dla postawienia diagnozy. Konieczne jest doprecyzowanie wywiadu i badanie fizykalne. jeśli to postępowanie nie wystarczy, wskazane okazać się może wykonanie badań dodatkowych-usg jamy brzusznej, być może rtg czy badań endoskopowych - gastroskopii i/lub kolonoskopii i innych zależne od uzyskanych informacji.

Pozdrawiam