Czy te objawy to może być cukrzyca?

Czy to cukrzyca? Witam. Mam 40 lat, 186 cm wzrostu i ważę 146 kg. Wyniki badań laboratoryjnych: Glukoza w surowicy -7.4 mmol/l (3.9 - 5.8) CPK - 173.2 U/l ( <= 167.0 ) Insulina na czczo - 16.6 qU/ml (2.6 - 24.9) Czy te wyniki są prawidłowe? Mam częste zawroty głowy i ogólne osłabienie, widzenie przez mgłę oraz kucie w klatce piersiowej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki mogą sugerować występowanie cukrzycy - konieczne są dokładniejsze badania. Radziłbym konsultację z diabetologiem.