Czy terapia może być zakończona?

Witam. Mam pytanie do psychoterapeuty Otoz korzystam z terapii juz 3, 5 roku.( zab.lekowe) Od 1, 5 muesiaca sesje mam przez skype. Niestety, na ostatniej sesji bylam zdenerwowana i i powiedzialam do swojej terapeutki, ze konczymy to spotkanie i się wylaczylam na skype, bez " do widzenia " To zachowanie bylo pod wplywem złości.. Mojw pytanie brzmi: czy moja teraputka może za cos takiego zakonxzyc terapię? 43 lata

Witam
Raczej nie powinna tego zrobić. Proszę do niej może napisać, by się umówić na kolejną sesję - będzie okazja do omówienia tej "ucieczki".
Terapeuta jest przygotowany, by radzić sobie z różnymi emocjami pacjentów :)
Powodzenia!