Czy to normalne, że objawy PMS mam podczas dni płodnych?

Dzień dobry, od kilku miesięcy zauważyłam, że w trakcie cyklu miesiączkowego największe "problemy" jak: wzdęcia, rozdrażnienie, zachcianki, problemy z koncentracją czy osłabienie organizmu mam w trakcie dni płodnych, a nie wtedy, kiedy powinnam mieć PMS (od wielu lat prowadzę kalendarzyk, kiedyś brałam tabletki hormonalne w celu wyregulowania okresu, mój cykl trwa 28 dni). Czy to normalne i nie mam się czym martwić? czy może powinnam o tym porozmawiać z ginekologiem?

Dzień dobry, niektóre kobiety odczuwają takie dolegliwości podczas owulacji. Jeżeli sytuacja przedłużałaby się lub utrudniała codziennie funkcjonowanie, proszę udać się do ginekologa.