Czy takie objawy psychiczne mogę wiązać z PMS?

Pare dni temu zauważyłam, ze czuje się trochę nieobecna. Wykonuje czynności, a potem uświadamiam sobie ze robiłam to na pół przytomnie. Mam poczucie mniejszego związania z ciałem. Mam gorszy humor, jestem senna i nic mi się nie chce. Jestem aktualnie przed okresem. Moje psychiczne objawy PMS sa co miesiąc inne i towarzysza im bol brzucha, piersi i pod pachami. Nie wiem czy wiązać te objawy psychiczne ze stanem PMS-u, czy nie.

Dzień dobry, jeżeli dolegliwości ustępują podczas miesiączki, należy je wiązać z PMS. Proszę udać się do ginekologa celem dobrania najlepszego sposobu leczenia.