Czy to symptomy znerwicowania?

Witam, odczuwam dziwne klucie po lewej stronie brzucha, sa to bole pulsacyjne nie nasilajace sie. Pojawiaja sie rowniez w okresach bez spozywania pokarmu. Jestem ostatnio dosc znerwicowany, miewalem wczesniej nerwobole. Czy moga byc spowodowane dolegliwosci? Czy to symptomy znerwicowania?

WItam, co prawda rzeczywicie podane przez Pana symptomy mogą pochodzić od stresu , jednak zanim Pan zgłosi się do psychoterapeuty radziłbym skonsultowaś się z gastrologiem aby wykluczyś inne przyczyny
Pozdrawiam