Czy w tej sytuacji mogę zarazić kłykcinami potencjalnego partnera?

Witam, 6 m-cy zdiagnozowano u mnie kłykciny kończyste sromu. Były to 3 malutkie zmiany które natychmiast usunięto. Czy w tej sytuacji mogę zarazić potencjalnego partnera? Jeśli zachodzi podejrzenie, że zmiany te pojawiły się również w obrębie jamy ustnej (do tej pory nie potwierdzono tego), czy powinnam na stałe zrezygnować z kontaktów intymnych.

Lek. Tomasz Budlewski

nie rezygnowac nie aczkolwiek najpier proponuje wykonac badania dna HPV